Kolczyki serduszka – dla dzieci i dorosłych

Kolczyki serduszka – dla dzieci i dorosłych

Kolczyki serduszka są chętnie nabywanym rodzajem biżuterii dziecięcej oraz damskiej – można je ubrać na wszelkie okazje, wyśmienicie akcentują urodę, są też kapitalnym pomysłem na podarek. Jakie rodzaje kolczyków występują w sprzedaży? Z czego z reguły są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – dla dzieci oraz dorosłych

Motyw serca jest popularnie używany w jubilerstwie. Jest on podłożem do projektowania kolczyków zarówno dla kobiet, jak i dla dziewcząt. Kolczyki serduszka stanowią delikatny dodatek do szeregu stylizacji. Są produkowane zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest przeważnie wybierany na niezobowiązujące okazje – nosimy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki sztyfty nie wybijają się ze stylizacji, ale w delikatny sposób uwydatniają prawdziwe piękno kobiety. Natomiast długie kolczyki serca mogą być zastosowane do pozornego wyszczuplenia oblicza oraz wysmuklenia szyi. Takie kolczyki pasują na bale sylwestrowe, romantyczne kolacje oraz wieczory w teatrze i wyśmienicie zgrywają się one z wieczorowymi kreacjami. Kolczyki serduszka dla dziewczynek sprawdzą się natomiast zarówno podczas Pierwszej Komunii świętej, jak i w szkole.

Kolczyki serca – fenomenalny podarunek dla ukochanej osoby

Na rynku można dostać kolczyki serca wyprodukowane ze srebra i złota. Popytem cieszą się również kolczyki pozłacane, które są niedrogie, a zarazem wyglądają nadzwyczaj efektownie. Tak kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być ozdobione kamieniami drogimi, na przykład cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serduszka w kolorze lazurowym bądź szafirowym, a także modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie bliskiej osobie, np. na Dzień Babci, rocznicę ślubu tudzież w wielu innych sytuacjach. Podarowane kochanej osobie – żonie, narzeczonej czy też matce, kolczyki serca będą stale przypominać o istniejącym między wami uczuciu, miłości oraz szacunku.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Biżuteria i kosztowności