Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Wejdź na flobo.io, aby uzyskać informacje o automatycznej księgowości.

Właściciele firm cały czas szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas tracony na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a później obserwuje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale również i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują tylko 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, szczególnie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – dowiedz się czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, toteż rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach prywatnych lub językowych, czy tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga wstępnej płatności, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Finanse, rachunkowość