Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

W tym miejscu poznasz aktualną ofertę dystrybucji serwonapędów.

Coraz szersze stosowanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), przekładni falowych i planetarnych, a także silników elektrycznych DC produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy stosuje się między innymi w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Bodine Electric Company.

Kontakt z nami:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Instalacje dla przemysłu