Wzmacniacz kanałowy – siła sygnału i zakresy

Wzmacniacz kanałowy – siła sygnału i zakresy

Jeśli potrzebujesz wzmacniacza kanałowego, koniecznie sprawdź https://www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-przedwzmacniacze/Wzmacniacze-wielozakresowe/WWK-951-wielozakresowy-wzmacniacz-kanalowy.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie przeznaczone do przetwarzania sygnału telewizji analogowej i cyfrowej. Jak opisuje jego nazwa najważniejszym zadaniem jakie spełnia jest zwiększanie mocy sygnału. Sprawdźmy na jakiej zasadzie działa to urządzenie i na jakich pasmach pracuje.

Wzmacniacz kanałowy – w niektórych nieruchomościach

U dystrybutorów znajdziemy wiele mechanizmów, których rolą jest wzmocnienie sygnału i odbiór pasm telewizji cyfrowej. Służą one zarówno do tradycyjnych instalacji, jak i do tych niestandardowych. Instalowane są na terenach, na których praktycznie nie ma sygnału. Sprawdzają się np. w miejscowościach górskich, garażach podziemnych, a także w gęsto uzbrojonych nieruchomościach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają bezprzewodową transmisję sygnałów telewizyjnych. Ich konstrukcja powoduje, że mogą być stosowane na maszcie antenowym – wytrzymują negatywne warunki zewnętrzne.

Wzmacniacz kanałowy – diody LED

Standardowo wzmacniacz kanałowy ma kilka odrębnych wejść – takich jak VHF lub w technologii SAW. Moduły mogą być wyposażone w technologię eliminującą zakłócenia pochodzące z internetu LTE. W zależności od rodzaju urządzenia ma także trzy lub cztery specjalistyczne filtry kanałowe – współpracujące z kanałami k.21-k.60. Sprzedawane na rynku wzmacniacze kanałowe są kompatybilne między innymi z antenami aktywnymi. Urządzenia te posiadają odrębne zasilanie i sygnalizatory LED.

Kontakt z nami:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Instalacje dla przemysłu