Jak rozpoznać dobre pieczywo?

Jak rozpoznać dobre pieczywo?

Zamów pieczywo Kraków.

Pieczywo jest podstawą diety człowieka w naszej kulturze. Wytwarzane jest z wody, soli, mąki, mleka, środków spulchniających (zwykle zakwasu chlebowego lub drożdży) i różnych dodatków wzbogacających doznania smakowe, jak przykładowo: słonecznik, sezam lub mak.

Dlaczego warto jeść regularnie pieczywo?

Pieczywo to jedzenie bardzo bogate w wiele różnorodnych składników energetycznych i odżywczych, niezbędnych do właściwego działania organizmu człowieka. W jego skład wchodzą głównie węglowodany, białka i aminokwasy. Jednocześnie należy wspomnieć o błonniku oraz wielu witaminach, których zdecydowanie najwięcej zawiera ciemny, wieloziarnisty chleb.

Pieczywo w Krakowie

Najlepiej kupować pieczywo w tradycyjnych piekarniach. Wyłącznie wtedy ma się gwarancję, iż spożywane wypieki nieprędko staną są czerstwe.
Z niezwykłej troski o klienta i wyśmienitych wypieków słyną przede wszystkim piekarnie krakowskie, sławiące się nieustającym zaufaniem kupujących. Sprzedawane w nich wypieki produkowane jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co stanowi gwarancję wysokiej jakości użytych składników i znakomitego smaku.

Kontakt z nami:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]

Kuchnia i przepisy