Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Wyprawy górskie dla początkujących - tutaj znajdziesz więcej informacji o pełnej ofercie.

Lubisz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym turystą ceniącym pewne i dobrze opracowane eskapady pod opieką kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują czynny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. By partycypować w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to trekking dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o dużej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie realizację pragnień i sprawdzenie się w niecodziennych sytuacjach. Firma korzysta z profesjonalnych przewodników oraz liderów znających charakter górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielących się swoją wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć potencjalne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Dolomity, Alpy czy na pasmo Riła.

Kontakt z nami:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Podróże i turystyka Sport, rekreacja, hobby