Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Poznaj atrakcje turystyczne w Małopolsce na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Choć województwo małopolskie jest jednym z mniejszych w naszym kraju, ma ono sporo do zaoferowania zarówno odwiedzającym z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, dlatego często ciężko znaleźć coś dla siebie w gąszczu informacji o zbliżających się imprezach sportowych czy kulturalnych oraz godnych zobaczenia zabytkach w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – poznaj serwis opracowany specjalnie dla turystów

Aby pokazać wszystkim ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, stworzono portal visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o mniej i bardziej znanych zabytkach oraz miejscach Małopolski, ale też o ekspozycjach i wydarzeniach kulturalnych, sportowych czy folklorystycznych planowanych na jego terenie. Serwis prowadzony jest w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże portal? Osoby planujące przyjazd do Małopolski o razu na stronie głównej zauważą mapkę, na której szybko odszukają galerie i zabytki, Centra Informacji Turystycznej oraz motele, hotele i schroniska młodzieżowe zlokalizowane w różnych punktach Małopolski. Serwis pomaga zorganizować wizytę na południu Polski także pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach pojazdów, jak i o lotniskach i dworcach. Dodatkowo dla tych, którzy z przeróżnych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, portal przygotował wirtualne spacery prezentujące m.in. urok małopolskiego folkloru, regiony agroturystyczne oraz Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Spis ambasad i proste rozmówki – ważne informacje dla cudzoziemców

Portal visitmalopolska.pl nie zapomina też o zagranicznych turystach, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i mniejszych górskich miejscowości. Informacje dodawane na portalu dostępne są zatem w języku angielskim, ale ponadto w m.in w języku włoskim, niemieckim, francuskim oraz hiszpańskim. Zagraniczni turyści znajdą tu indeks konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby w regionie Małopolski. Nadzwyczaj pomocny dla cudzoziemców jest również dział Rozmówki, w którym poznają kluczowe słowa i sformułowania, które pozwolą im porozumieć się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, które mogą ich spotkać w trakcie podróży po Polsce.

Kontakt z nami:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego

Podróże i turystyka Porady i tutoriale Tematyka witryn internetowych