Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Słoik z kranem znajdziesz na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych trunków i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają duże objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest piękną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, oranżad, lemoniad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Robienie zakupów