Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, że każdy może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek i piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, w tym srebra powleczonego złotem, a więc mogą je zakupić wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują kapitałem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu jej zawieszki albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to serduszko, gwiazdka, kółeczko pełne albo z dziurką, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również pasującego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem nieprzeciętności i przekory.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Robienie zakupów