Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Znajdź środki do czyszczenia na verdeavis.pl.

Żeby zachować porządek – tak w domu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są odpowiednie sprzęty oraz środki. O ile do zwykłych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i hurtowników chemii przemysłowej?

Przemysłowe środki czystości – dla ekip sprzątających, jak i klientów indywidualnych

Asortyment chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do firm (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z różnych powierzchni – także tych porowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich preparaty sporządzone z myślą o pozbywaniu się szczególnych zabrudzeń, m.in. graffiti, kamienia kotłowego, wykwitów pleśni lub osadu z tłuszczów.

Konserwacja powłok dzięki chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czystości pozwalają również na ochronę oraz konserwację powierzchni szczególnie wystawionych na destrukcyjne oddziaływanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, środki chroniące przed graffiti, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, jak również środki do osłony stali przed korozją. Warto dodać, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed brudem, ale też nadają im piękny wygląd.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Robienie zakupów