Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Więcej o częściach Renault.

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Masz już wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy podwozia, układu chłodzenia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu uskarżają się właściciele Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Kontakt z nami:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe