Derka dla konia – gdzie kupić to niezbędne akcesorium?

Derka dla konia – gdzie kupić to niezbędne akcesorium?

Jeśli potrzebujesz derek, koniecznie wejdź na horse-trade.pl.

Derki to okrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, a także osłonę przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dzisiaj nabyć w sklepach online jeździeckich? Czym się charakteryzują?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Końska derka – dobierz dodatkowe akcesoria

Właściwa derka to nie wszystko – ważne są także profesjonalne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, a także gwarantują koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Kontakt z nami:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Robienie zakupów