Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Doskonałym prezentem dla wytwornej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka świetnie współgrają z elementami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy więc, w jaki sposób dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – rewelacyjna imitacja brylantu

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, posiadające znakomite właściwości estetyczne. Połyskują w słońcu szykownym lśnieniem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz przezroczyste. Mogą znakomicie imitować drogocenne brylanty, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Produkowane są też wielobarwne odmiany cyrkonii – poprzez użycie odpowiednich komponentów można uzyskać poniższe odcienie: błękitny, bordowy, oliwkowy, brunatny. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako podarunek z okazji urodzin lub na Mikołajki.

Najpiękniejsze kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej w połączeniu ze srebrem. Te piękne kamienie są mocne i odporne na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych obrączek, bransoletek, a także łańcuszków. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w dodatki z cyrkoniami? Ogromny asortyment proponują sklepy on-line, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych wariantach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i możemy mieć wyśnioną i stylową biżuterię. Nabywcy często wybierają proste kolczyki, chociaż popularne są także te bogato zdobione.

Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów