Jak wybrać odpowiednie bryczesy do jazdy konnej?

Jak wybrać odpowiednie bryczesy do jazdy konnej?

Jeśli szukasz bryczesów, koniecznie wejdź na horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie.

Jazda konna wymaga nie tylko dużych pokładów cierpliwości, godzin pracy i sporych wyrzeczeń, ale także odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów tam, gdzie nogi stykają się z siodłem, co minimalizuje zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo wykonane spodnie bryczesy powinny być obcisłe i elastyczne, a zarazem nie ograniczać ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak kupić najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich wskazane jest upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wykonywany z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych materiałów dających dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, obejmujący także łydki i uda. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one być wyposażone w warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które gwarantują komfort cieplny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są także walory użytkowe – liczne kieszenie i rozciągliwe zakończenia nogawek.

Kontakt z nami:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Robienie zakupów Sport, rekreacja, hobby