Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Zainteresowany biżuteria srebrna sklep internetowy? Zajrzyj tutaj.

Jest z ludźmi od stuleci i pomimo dostępności różnych nowych wzorów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria wciąż pełni identyczną funkcję – jest swoistą ozdobą człowieka, a także umożliwia wyrażenie swojego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię tak samo chętnie noszą panie oraz panowie, dzieci oraz dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, jakie wzory lubimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej pięć dekad?

Czemu warto kupić srebrną biżuterię?

Głównym plusem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie fakt, iż jej stosowanie pozwala uniknąć różnych dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie wolno nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niskimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak się troszczyć?

Srebro wytrzyma sporo czasu, ale powinniśmy odpowiednio je pielęgnować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować czy zmatowieć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być pielęgnowana w wodzie z denaturatem czy sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w pudełku z miękką wyściółką – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów