Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Jeśli szukasz drzwi dwuskrzydłowych wewnętrznych, skieruj się tutaj.

Wspaniałym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w klasycznym tonie, są w dalszym ciągu drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Prezentujemy najważniejsze cechy i opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają przez wiele lat

Drewno to naturalny surowiec, który odpowiednio pielęgnowany może przetrzymać w niezmienionym stanie nawet kilkanaście lat, a wykorzystany jako fragment aranżacji wnętrza powoduje, że staje się ono przytulne i bardziej intymne. Obecne techniki umożliwiają znakomite dopasowanie cech drewna z wymogami współczesnego nabywcy, co skutkuje produkcją drzwi cechujących się gustownym wyglądem i dużą ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się niewielkim stopniem rozszerzalności (czyli nie ulegają odkształceniu) i stosowną izolacją termiczną. Możliwość wykończenia ich powierzchni jakimkolwiek kolorem, lakierem bądź bejcą sprawia, że tego rodzaju drzwi zdadzą egzamin w wnętrzach różnego typu – zarówno urządzonych w stylu retro, jak i mieszkaniach zaprojektowanych w nowomodnej, minimalistycznej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, mahoniu czy dębu, impregnowane lakierami na bazie wody, wzory z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz mnóstwo innych odmian, które zachwycają estetyką i świetnie wyglądają przez lata.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane możesz zamówić też na wymiar

Pragniesz założyć w swoim pokoju albo gabinecie skrzydła drzwiowe o niestandardowych rozmiarach lub niekonwencjonalnej budowie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku warto powierzyć to zadanie doświadczonym producentom, którzy świadczą darmowy pomiar, konsultacje techniczne, jak również możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do wszelkich życzeń klienta i przykładowo wypełnić je szkłem – między innymi szybami bezpiecznymi, ornamentowymi czy wypukłymi, co z pewnością zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też wyposażone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Branża budowlana Robienie zakupów