Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który póki będzie żyć człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, iż spora część rynku towarów spożywczych należy do ogromnych koncernów, jest to również sektor, w którym znakomicie radzą sobie niewielkie firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim niszowym, ekologicznym bądź smakowitym produktem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać zabezpieczona tak, żeby wyrób jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a więc najlepiej w butelki oraz słoiczki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że można je recyklingować.

Butelki oraz słoiki w hurcie to metoda redukcji wydatków

Jasne jest, że oferty sprzedaży kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo pasztety, marmolady bądź żurek, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie będzie w związku z tym dla niego nie tylko metodą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zazwyczaj można oczekiwać sporego rabatu od dostawcy, ale także oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u polskiego dostawcy butelek oraz słoików. Dzięki temu także otrzyma je szybciej.

Co kupimy w ofercie hurtowni opakowań szklanych?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki szklane idealne do rozlewania soków, piwa czy wina. Dowożone są one do odbiorcy na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od wymiarów opakowań – po 800, 1300, a nawet 3200 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą też odebrać kupiony towar bezpośrednio ze składu hurtowni. Wraz z paletą butelek oraz słoików w hurcie można również kupić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle dopasowane do danego typu opakowania.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Robienie zakupów