Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się tylko urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszym asortymencie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, FDM i SLA.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad 30 lat – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i instrumenty. Wyliczono, iż stosując drukarki 3D i pozostałe produkty Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny aż o 90%. Nadrzędne idee pracy specjalistów marki Stratasys to zapewnianie najwyższej klasy usług i produktów, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu i biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Drugim liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się funkcjonalną konstrukcją oraz intuicyjną obsługą. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, jak również drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można otrzymać identyczne prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w rozmaitych sektorach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Druk jest dokładny oraz solidny, a podczas procesu drukowania nie tworzą się zniekształcenia czy przesunięcia warstw.

Kontakt z nami:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Robienie zakupów Technologie