Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Dowiedz się więcej o baniaku do wina na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również idealna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal baniak na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz uraczyć uczestników domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Robienie zakupów