Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Zapraszamy do sklepu jubilerskiego Kraków - tu zawsze odszukasz to, czego potrzebujesz!

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozwojem rynku, zmieniliśmy także nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Dziś chętnie korzystamy z możliwości zamawiania przez internet. I choć w sieci wyszukamy nieomalże wszystko, nadal jest mnóstwo produktów, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz poradę od profesjonalisty

Zakup złotego pierścionka, wisiorka bądź broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, by mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli planujemy nabyć obrączki ślubne czy też pierścionek zaręczynowy, możemy nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeśli z kolei zauważymy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt ciasny lub zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do właściwego obwodu ewentualnie zrobi nowy. Kolejną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej porady złotnika. Wskaże on aktualne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, a klientom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji komunii, urodzin czy ślubu.

Jakie usługi oferuje świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również świadczą pomocnicze usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja zniszczonej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się wisiorek, złotnik ekspresowo i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny rozmiar palca, jubiler przerobi obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na pierścionku lub wisiorku datę, gratulacje, podziękowania albo inną istotną dla nas frazę. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikatowym upominkiem, albo mamy swój pomysł na sygnet lub naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w domu mamy zbędną lub uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Kontakt z nami:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów