Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Więcej o mini przyłbicy na https://vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, pod każdym względem przeistoczył nasz bieg życia oraz kontakty z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego narzucają obowiązek stosowania różnych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym zagrożeniem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do banku bądź restauracji, gdzie zazwyczaj spotykamy większe tłum ludzi, musimy dla bezpieczeństwa nosić na nosie oraz ustach ochronną maseczkę. Co jednak uczynić, jeśli ciężko oddychamy w typowej maseczce z bawełny?

Wytrzymała mini przyłbica ochrania tak samo jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy uważają bawełniane maseczki ochronne za nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, mogą wyposażyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed kontaktem z patogenami identycznie jak maseczka chirurgiczna, czyli przykrywa nos i usta, ale jednocześnie umożliwia swobodne oddychanie. Jej największymi zaletami są komfort, solidność oraz nieznaczna waga, nie wykraczająca poza 10 gramów. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być używana kilkadziesiąt razy. Jej transparentną przysłonę po każdorazowym użyciu można odkazić, a samą całość można też czyścić ręcznie (trzydzieści razy) w wodzie z detergentem.

Przyłbica ochronna – dla ludzi pracujących oraz astmatyków

Ochronną przyłbicy poleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również wygodzie. Osoby w podeszłym wieku, cierpiące na astmę, w podeszłym wieku oraz uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy muszą nakładać maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej używanie przez wiele godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach, co z całą pewnością docenią młodsi użytkownicy.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Robienie zakupów Zdrowie