Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Wejdź na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/, aby odnaleźć informacje dotyczące modelowania 3D.

Świat rysunku bez ustanku przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych metod na rzecz kreowania swoich dzieł tylko cyfrowo. Komputery dają artystom nie tylko swobodę sporządzania grafik 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie wymaga w tej chwili wielkich nakładów finansowych – każdy może wszak ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który przy tym jest zupełnie bezpłatny.

Nauka funkcji Blender 3D samemu bywa frustrująca

Korzystanie z każdego programu można przyswoić sobie na własną rękę, niemniej jednak proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nierzadko jest nadzwyczaj frustrujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne dla tych, którzy dopiero poznają program Blender. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeśli odbywać się będzie pod okiem znającego program nauczyciela. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez kursanta pokazując elementy, które wymagają dopracowania oraz podpowiadając ku temu stosowne drogi. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, żeby przebiegał on w małych zespołach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D entuzjastów animacji a także artystów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj zdolnością poszukiwaną i cenioną w szczególności w świecie filmu, projektowania i gier wideo. Poznanie oprogramowania Blender 3D otwiera więc masę perspektyw zawodowych. W czasie kursu tworzy się wstępne zaawansowane prace, które potem można bez skrępowania umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników takich kursów to po prostu pasjonaci animacji oraz artyści, którzy chcą spróbować nowych form wyrażania siebie bądź rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Szkolnictwo