Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Pragniesz poznać więcej szczegółów o aktualizacji WordPressa? Skieruj się na wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się jednym z najpopularniejszych CMS-ów. Ponieważ bez trudu można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, a jednocześnie jest dość szybki, korzysta się z niego obecnie do projektowania wymyślnych stron oraz sklepów e-commerce. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią bywa przyczyną niemiłych sytuacji, toteż istotną i przydatną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – pamiętaj o cyklicznej instalacji nowych wersji CMS-a

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bezsprzecznie zaktualizowanie jej do obowiązującej wersji systemu zarządzania treścią. Nieraz jednakże podmioty po uruchomieniu strony zapominają o cyklicznym wdrażaniu kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware czy ataki hakerów. Ponadto, pomimo że WordPress jest niesłychanie nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z niezamierzonymi problemami z poprawnym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Tym samym wymagane jest, by czynność tę realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału technicznego, należy zlecić opiekę nad stroną internetową niezależnemu znawcy.

Do kogo adresowana jest oferta utrzymania WordPressa?

Oferta utrzymania WordPressa to usługa adresowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, tak większych jak i małych przedsiębiorstw, którym zależy na poprawnym i nieprzerwanym działaniu ich strony firmowej, a także zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest też freelancerom oraz blogerom utrzymującym własne strony internetowe. W podstawowym pakiecie oferty zawarta pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych, usuwanie skutków cyberataków oraz wykonanie aktualizacji CMS-a. W ofercie wyższych pakietów dostępne są także wszelkiego rodzaju monitoringi (między innymi zmian treści, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Tematyka witryn internetowych Usługi