Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Pozycjonowanie stron Kraków - zajrzyj tu po więcej szczegółów o tej usłudze.

Powszechność internetu oraz wygoda korzystania z niego do wyszukania potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, iż każda firma pragnie aktualnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony www nie zagwarantuje, iż klienci nas znajdą – istotna jest bowiem widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele niedużych firm, które świadczą usługi jedynie na niewielkim obszarze bądź nawet w jednej miejscowości, np. w Warszawie lub w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – pokaż swoją ofertę ewentualnym klientom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług albo sklepów stacjonarnych korzystają zwykle z fraz lokalnych, czyli mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, jak np. “malarz kraków”, “cukiernia kraków” czy “sklep sportowy kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich firm na zaprezentowanie swojej oferty docelowym klientom, rezydującym w konkretnym mieście. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO skierowane są na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie firmy z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania oraz tworzenia stron internetowych od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu dogłębnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron www i pozyskać nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, a także uaktualnienie contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może monitorować codziennie efekty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Promocja, reklama, marketing Tematyka witryn internetowych Usługi