Pozycjonowanie – szansa na lepszą pozycję w wyszukiwarce

Pozycjonowanie – szansa na lepszą pozycję w wyszukiwarce

Potrzebujesz zlecić pozycjonowanie sklepów? Kliknij tutaj.

Pozycjonowanie stron internetowych to różne czynności, które mają na celu zwiększenie widoczności stron w bezpłatnych (czyli w organicznych wynikach prezentowanych w wyszukiwarce. Im wyżej strona wyświetla się w SERP, tym więcej pojawi się odwiedzających witrynę, co w rezultacie powinno prowadzić do zwiększenia przychodów firmy. Kolejnym plusem tego działania jest budowa rozpoznawalności brandu, produktu lub usługi.

Algorytm Google wartościuje wszystkie witryny www w oparciu o blisko 200 najrozmaitszych czynników. Rezultat tej diagnozy wpływa na to, na którym miejscu strona albo jej podstrona pojawi się internaucie w SERP na konkretną frazę. Za najważniejsze czynniki rankingowe specjaliści ds. SEO uważają np. linkowanie (wewnętrzne i zewnętrzne), PageSpeed, jak również jakość contentu.

Wpisując w przeglądarkę Google dowolne słowo, internaucie zostanie przedstawiona lista stron, których zawartość została uznana za najbardziej pasującą do powyższego hasła. Jakie adresy wyświetlają się w SERP najwyżej? Przeważnie te, których zawartość jest bardzo rozbudowana oraz starannie wypełniona poprawnymi frazami kluczowymi. Na pozycje nie bez wpływu jest również szybkość wczytywania się witryny (zarówno w wersji na komputer, jak i urządzeniach przenośnych), właściwie wykonane kodowanie, a także jakość stron www kierujących odnośniki do naszej witryny.

Czy opłaca się powierzyć pozycjonowanie i optymalizację strony lub sklepu internetowego zewnętrznemu podmiotowi?

Algorytm Google cyklicznie jest poprawiany, wobec tego warto oddać optymalizację i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych specjalistom. Wyśmienitym wyborem jest firma SEO posiadająca wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. W takich firmach pracuje wielu specjalistów nie tylko od optymalizacji, ale również kodowania czy kreatywnego pisania. Pozostawiając pozycjonowanie strony zewnętrznemu podmiotowi zaoszczędzone czas i środki można zaprząc w inne akcje marketingowe, które również podniosą przychód firmy.

Założyłeś firmę? Pozycjonowanie to teraz konieczność!

Pozycjonowanie to w głównej mierze oferta adresowana do właścicieli stron www, których zadaniem jest demonstracja i sprzedaż wyrobów bądź usług przedsiębiorstwa. Decydując się własny biznes nieroztropnie jest w XXI w. nie posiadać własnej strony firmowej bądź ją utworzyć, ale nie podjąć się jej pozycjonowania. Biznes to nieustanne starania o pozyskanie nowych klientów. Wedle statystyk blisko 97% osób szuka w sieci informacji o lokalnych markach, co wyraźnie pokazuje do jak dużej grupy odbiorców można w ten sposób dotrzeć. A pojawienie się adresu sklepu bądź strony w Top10 wyników wyszukiwania w Google znacząco zwiększa prawdopodobieństwo, iż internauta zdecyduje się na naszą ofertę.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Promocja, reklama, marketing Tematyka witryn internetowych Usługi