Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Skorzystaj z usług fachowców z biura projektowego Kraków.

Biuro projektów oferuje szeroki wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w ustawnym i wygodnym domu, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt może wykonać pełny projekt budynku, a następnie czynnie pilnować przebieg robót, zaplanować odnowę domu bądź zaproponować aranżację już egzystujących mieszkań, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak wesprze Cię doświadczona pracownia architektoniczna?

Szukasz innowacyjnych, pomysłowych projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się na tle innych budynków w mieście? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie nowoczesny, a równolegle wygodny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z współczesnymi trendami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro architektoniczne – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i aranżacji mieszkań i domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują m.in. obiekty rekreacyjne, mieszkania pod wynajem, kawiarnie i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Organizacja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki danego obiektu. Nasza pracownia architektoniczna może również rozplanować pojemne i praktyczne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Branża budowlana Usługi