Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Catering na imprezę - kliknij w to miejsce po dalsze informacje o tej usłudze.

Lato obfituje w bardzo popularne ostatnio pikniki firmowe oraz eventy plenerowe, ale w gruncie rzeczy każdego tygodnia w rozmaitych miejscowościach w Polsce prowadzone są benefisy, konferencje bądź bankiety. Takie eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której niezbywalnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i smaczne posiłki. Dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering imprezowy – niezbędny na istotnych eventach

Zdecydowałeś się już na miejsce, w którym odbędzie się piknik lub masz zamówioną salę na imprezę? To wspaniale!! Teraz powinieneś zadbać o to, by uczestnicy imprezy mieli dostęp do przepysznych przekąsek, ciepłych dań oraz napojów. Miej na uwadze, że podczas istotnych bankietów nie wystarczy postawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu sali i być przekonanym, iż zaproszeni goście obsłużą się sami. Liczy się cała oprawa – odpowiedni układ stolików, szykowne ozdoby, ale też prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy imprezy z pewnością docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą podawać do stołu wprawni kelnerzy, a potrawy będą zaaranżowane na talerzu jak w topowych restauracjach.

Dlaczego warto korzystać z możliwości zlecenia cateringu imprezowego?

Atutem korzystania z oferty cateringu eventowego jest bez wątpienia to, iż zatrudniony zespół nie tylko przygotuje zachwycające menu, ale także kompleksowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy zostaną dowiezione we wskazaną lokalizację, zespół firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoliki, a później doświadczeni kelnerzy obsłużą uczestników w trakcie imprezy. Na życzenie kontrahenta, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas uczestnikom demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, aby obserwować na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i kameralnych. W trakcie ustalania niuansów zlecenia podpowie ona, jakie dania, napoje i zakąski najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własny sprzęt na miejsce imprezy.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Usługi