Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o usłudze cateringowej? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj tu.

Gdy planujesz ważny event rodzinny bądź biznesowy, na który zapraszasz dużą ilość gości, zazwyczaj nie będziesz w stanie samodzielnie zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując szybkie przekąski oraz napoje w hipermarkecie – prestiżowe imprezy przeważnie wymagają właściwej oprawy też w kwestii posiłków. Wszak nie wypada stawiać na stołach gości po prostu ciasteczek i wody mineralnej. W takich wypadkach świetnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringu.

Jakie typy cateringu świadczą doświadczone firmy?

Podmioty oferujące usługi cateringu zwykle świadczą parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji komunii, ślubów albo chrzcin, catering firmowy oraz catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie dań wigilijnych. Oferty te są odpowiednio dopasowane do charakteru konkretnych wydarzeń, dlatego zazwyczaj różnią się od siebie m.in ceną i wykazem posiłków oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu warto pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą wyraźnie zaprezentować swoje oczekiwania, ale zarazem być również otwartym na jego sugestie. Wszak dla caterera organizacja imprez rozmaitego rodzaju to chleb powszedni, zatem długoletnia praktyka w tym obszarze umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które przypadną do gustu ogółu gości.

Catering – doświadczona kadra kelnerska i wyśmienite potrawy

Przygotowanie dań już dla niewielkiej ilości gości może stać się znacznym problemem, zwłaszcza wówczas, gdy musimy zrobić to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na zaplanowanie innych istotnych aspektów eventu. Jest to też możliwość uraczenia uczestników wyjątkowymi posiłkami przygotowanymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Należy jednocześnie zaakcentować, że istotnym przymiotem potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale również ich prezentacja. Ponadto firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają także swój zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Usługi