Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

W tym miejscu możesz uzyskać pomoc projektanta wnętrz Kraków.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają zazwyczaj 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały zrealizowane, na ogół potrzebny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia też wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Branża budowlana Usługi