Coaching – podnieś satysfakcję z życia zawodowego

Coaching – podnieś satysfakcję z życia zawodowego

Jesteś zainteresowany pełną ofertą sesji coachingowych? Nie zwlekaj! Wejdź na https://janklusak.pl/oferta/coaching/.

Kompletne spożytkowanie swoich możliwości może być nie takie proste. Niekiedy zwyczajnie nie posiadamy motywacji, kiedy indziej źródłem kłopotów są przeszkody psychologiczne. Niezależnie od przyczyny, takie problemy bywają niezmiernie uciążliwe i często hamują rozwój osobisty bądź zawodowy. Co więcej, pokonanie ich bez pomocy osób trzecich jest nieraz jest niemożliwe lub co najmniej niesamowicie trudne. Dlatego powinno się wspomóc się doświadczeniem profesjonalistów. Tym bardziej, że techniki, z których stosują dzisiaj coache, w wielu przypadkach okazują się niezmiernie efektywnym instrumentem w zlikwidowaniu ograniczeń stojących na drodze do zdobycia wybranych celów.

Coaching. Na czym to polega?

Współpraca z coachem rozpoczyna się od wzajemnego poznania się. By osiągnąć zakładane efekty, na wstępie istotne jest z całą pewnością uformowanie obopólnej ufności oraz specyficznego typu zrozumienia. Podczas pierwszych sesji – które mogą odbywać się za pomocą rozpowszechnionych komunikatorów czy też przez telefon – coach pozna również ambicje, możliwości i charakter swojego klienta, a także uzgodni z nim plan działania. W toku współpracy najczęściej przeprowadza się kilka sesji coachingowych, trwających około 1,5 godziny. Zamykające spotkanie to z kolei sposobność do ocenienia działań oraz sprawdzenia, na ile klient będzie sobie radził z konkretnymi przeszkodami na własną rękę. To, jakie tematy będą analizowane w trakcie sesji coachingowych jest uzależnione od priorytetów osoby zwracającej się o pomoc – może to być podniesienie szeroko rozumianej satysfakcji z życia lub zwiększenie jego wydajności.

Coaching – poszerz swoje kwalifikacje zawodowe lub personalne

Na coaching można zdecydować się w różnych sytuacjach. Jedną z głównych pobudek uzasadniających zwrócenie się o pomoc coacha, jest chęć kompletnego spożytkowania skrytego potencjału celem poszerzenia kwalifikacji personalnych albo zawodowych. Coach psycholog może także w zauważalny sposób wspomóc nas w podniesieniu komfortu życia, np. ucząc, jak poskramiać niepokoje lub pogłębiając poziom satysfakcji.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]

Usługi