Finger food – catering idealny na mniej formalne imprezy

Finger food – catering idealny na mniej formalne imprezy

Szukasz więcej informacji o przekąskach cateringowych? Doskonale trafiłeś! Skieruj się w to miejsce.

Urządzenie nawet sporego przyjęcia nie jest problemem, gdy posiadamy mnóstwo czasu na zamawianie niezbędnych napojów i produktów oraz późniejsze samodzielne przyrządzanie z nich smakowitych przysmaków dla zaproszonych uczestników zabawy. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, ale nie oznacza to od razu, że trzeba rezygnować z zamiaru celebracji znaczącego jubileuszu. W takim przypadku warto zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Co to jest finger food catering?

Catering kanapkowy, nazywany również cateringiem finger food, to usługa adresowana zwłaszcza do firm, jednak zamawiają ją regularnie również osoby prywatne i różne stowarzyszenia planujące wytworne spotkania. Polega ona na dostarczenie na bankiet posiłków w wariancie finger food, innymi słowy drobnych przekąsek, które można skonsumować stojąc i bez konieczności użycia widelca. Przy klasycznym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerza – to dosłownie danie na “jeden kęs”. Finger food to na ogół kanapki, tartoletki owocowe oraz warzywne albo koreczki. Ten wariant cateringu bardzo dobrze sprawdza się na eventach, podczas których organizatorom zależy na szerokiej interakcji zaproszonych osób. Umożliwia on prowadzenie luźnych rozmów i jednocześnie nie redukuje kontaktu wyłącznie do gości usadzonych przy jednym stole.

Catering z przekąskami – idealna opcja dla bankietów organizowanych w niedużych aulach

Zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi docenią atuty, jakie niesie zamówienie przyszykowania cateringu finger food firmie zewnętrznej. Po pierwsze, dzięki niemu rozwiązuje się kwestia związany z rozstawieniem stolików oraz stresu z usadzaniem gości imprezy. Zakąski oraz ciepłe i chłodne napoje postawione są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Jest to niezwykle wygodne przede wszystkim w niedużych salach, gdzie ustawienie właściwej liczby stolików byłoby problematyczne. Catering przekąskowy od razu powoduje również, iż impreza ma mniej poważną, luźniejszą atmosferę. Trzeba uwydatnić, iż menu z drobnych przekąsek jest zwykle tańsze niż wyszukane kolacje, a jednocześnie zapewnia więcej możliwości dopasowania ich do gustów żywieniowych uczestników eventu. Co najważniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nierzadko bywało poważną komplikacją przy urządzaniu spotkań w siedzibach firm.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Usługi