Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Potrzebujesz więcej wiadomości o aktualnej ofercie sali weselnej w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na https://tinyurl.com/yj69kr74.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli nowożeńcy zechcą zorganizować przyjęcie dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, które przed nimi się pojawi, jest wybranie odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten specjalny dzień w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – zwróć uwagę na jego odległość od kościoła i pojemność

Szukając miejsca na wesele para młoda musi rozważyć kilka istotnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać liczbę uczestników zabawy, żeby mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, aby mieli gdzie tańczyć. Prócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od kościoła znajduje się dom weselny oraz czy droga do niego nie będzie utrudniona. Jeżeli na wesele poproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innym województwie, powinno się poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się duża baza noclegowa. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli przystrojenie stołów, przygotowanie menu i załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie całościowej organizacji wesela.

A może wesele w pałacu?

Młode pary z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą urządzić zabawę weselną w niebywale malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela urządza się od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac ma cztery sale zdolne podjąć ponad stu osób. Imprezę można zorganizować także w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, iż położony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zatem dłużej niż 30 minut.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Usługi