Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, lecz to rodzi problem: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem można pozostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Spedycja i transport Usługi