Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Parking przy lotnisku Balice - z kompletną ofertą zapoznasz się pod tym linkiem.

Największe atuty lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zyskały niebywałą popularność, to sposobność trafienia także w bardzo oddalone miejsca naszego globu, wygoda i szybkość. Wyjazd, którego elementem jest lot samolotem, wiąże się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dojechania do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu musi przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak długą trasę najdogodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne zagadnienia łączące się z przyjazdem na lotnisko własnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą śmiało przygotować swoją podróż tak, aby do lotniska dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W tym czasie nie muszą oczywiście zamartwiać się o swój samochód, gdyż parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji na jego stronie www, dlatego nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca zostawić pojazdu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest niesłychanie ważne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego obsługi

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się także licznych udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Co więcej, kierowcy mogą liczyć na asystę obsługi parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak ubytek powietrza w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Spedycja i transport Usługi