Profesjonalna opieka nad grobem

Profesjonalna opieka nad grobem

Opieka nad grobami Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb.

Wygląd miejsc spoczynku naszych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zająć – także, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Największe problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy w innej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że groby muszą pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się wzięła?

Na podobną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo spotkać również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także inne usługi, takie jak montaż ławeczek lub doradztwo przy dopełnieniu wszystkich formalności oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, które należy zapłacić osobom opiekującym się nagrobkami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – gdy zlecamy jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma czyściła nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem około czterystu złotych rocznie. Należy też zauważyć, iż stawki uzależnione są także od rozmiarów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Kontakt z nami:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Usługi