Szykujesz duży rodzinny event? Zamów catering okolicznościowy

Szykujesz duży rodzinny event? Zamów catering okolicznościowy

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i pragniesz uczcić go wraz z najbliższymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczne grono gości, których należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i uraczyć ich dobrymi napojami i przekąskami. Możesz próbować przyszykować je samemu, jednak przy większej liczbie biesiadników ciężko jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Dodatkowo to twoje święto i pragniesz się nim nacieszyć, a nie zamknąć się w kuchni bądź robić za kelnera. Z tej przyczyny organizację menu na rodzinne święta rekomendujemy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – doskonale prezentujące się dania na zamówienie

Gdy przywołuje się cateringu większość osób myśli natychmiast o cateringu na wesele lub imprezach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru pani domu było osobiste przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i tylko przy faktycznie dużej liczbie gości rozważała ona opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym obszarze. I rzeczywiście, na początku usługa cateringu nie oferowała obsługi małych rodzinnych spotkań, a nieraz nawet tych dużych, jeżeli nie łączyło się to z rezerwacją sali. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy skorzystamy z opcji wynajmu sali czy wygodniej będzie zorganizować event we własnym domu albo ogrodzie, firma cateringowa dowiezie nam w to miejsce pyszne posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w rozstawieniu i udekorowaniu stolików

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa dostępna na każdą rodzinną okazję. Profesjonalni kucharze bez trudu zaplanują jadłospis współgrające ze stylem wydarzenia, nieważne czy potrzebny ci catering na rocznicę ślubu, na chrzciny lub na komunię. Catering okolicznościowy to również obsługa studniówek, komersów oraz półmetków. Poszukując firmy świadczącej tę usługę zalecamy zdecydować się na taką, która będzie w stanie zaadaptować menu do potrzeb i – co najważniejsze –możliwości finansowych osoby zamawiającej, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. udostępniając zawodowych kelnerów czy oferując pomoc w ustawieniu i przystrojeniu stołów.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Usługi