Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Przyjęcia okolicznościowe, które są na ogół ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzciny, śluby lub komunie, od dawna nie są już urządzane w domu zaledwie dla najbliższych krewnych i znajomych. Współcześnie są to imprezy, w których uczestniczy nieraz blisko sto osób. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości sama zaplanować jadłospisu, a później naszykować i zaserwować dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa planowane jest na wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Nie daj się stresowi – skorzystaj z cateringu na wesele

Organizowanie imprezy weselnej to silny stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na dobór ozdób sali, sporządzanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń czy szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości napojów i przekąsek serwowanych w trakcie imprezy, a co istotne – przygotowanie ciepłych dań, które zachwycą gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. na weselu powinien mieć perfekcyjną oprawę. Zaproszeni wszak liczą na to, że stoliki będą prawidłowo nakryte i cudownie przystrojone, dania będą pyszne i ładnie ułożone na talerzach, a także że obsługa profesjonalnie będzie serwować biesiadnikom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych szefów kuchni, managerów i kelnerów, obytych w obsłudze eventów zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w salach.

Catering weselny – bazową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Przyjęcia weselne kierują się swoimi normami, nie tylko w kwestii atrakcji dla uczestników, ale też i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe na ogół posiadają przygotowane wstępnie menu oferowanych dań głównych, deserów i napojów odpowiadających charakterowi wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy bądź zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient może zatem sam złożyć kartę dań z sugerowanych dań. Warto jednak zaznaczyć, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe pomysły i nierzadko na życzenie kontrahenta zgadzają się przyrządzić niecodzienne kompozycje potraw.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Usługi