Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn – informacja o zakresie pomocy prawnej

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn – informacja o zakresie pomocy prawnej

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn mieści się przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie powoduje, iż na spotkanie z prawnikiem można bez trudu dojechać z każdej dzielnicy Krakowa, jak również innych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Adwokat i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy też aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się głównie w postępowaniach z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Natomiast Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną w głównej mierze z obszaru umów zawieranych przez przedsiębiorców, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są najczęściej osoby, które posiadają kredyty we frankach lub polisolokaty. Są nimi też przedsiębiorcy, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada duże doświadczenie również w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, instytucjami finansowymi oraz bankami. Pośród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce jest niewiele osób, które posiadają kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat oraz pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia lub odwalutowania kredytu w CHF, Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada ponad 4-letnie doświadczenie, a w postępowaniach dotyczących polisolokat – 5 lat doświadczenia.

Wymiar sprawiedliwości