Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Tu odnajdziesz szczegółowe wiadomości o psychoterapii UK.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Obecnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne właściwie zanikło, lecz ciągle nie brak osób skłonnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii może generować szereg problemów, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakimi utrapieniami się upora?

Pobyt na emigracji i wynikające z tego odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, generują bardzo dużo komplikacji, którym bardzo trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą też kłopoty z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem pracy. Brak znajomości języka, który ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Odruchy te naprawdę ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. Dlatego nie wolno bać się korzystania z pomocy specjalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie opowiedziane w czasie sesji będą przekazane komuś innemu. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy skrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje jak rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej specjalista.

Kontakt z nami:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Zdrowie